Msze Święte

Poprzez działające w naszym domu Biuro Misyjne można włączyć się w wspieranie różnych inicjatyw misyjnych. Najpopularniejsza z nich to Misyjne Msze Święte Wieczyste. Można je zamawiać zarówno dla osób żyjących, jak i zmarłych – osoba wpisana ma w nich udział od dnia wpisania, co zawsze dokumentujemy stosownym potwierdzeniem w formie imiennego obrazka z datą dołączenia do Misyjnych Mszy Świętych Wieczystych. To bardzo popularny sposób włączenia się w dzieło Misyjne Kościoła, cieszący się papieskim błogosławieństwem kolejnych następców Świętego Piotra. Taka msza może być prezentem i pamiątką ważnych wydarzeń naszego i naszych bliskich życia – Chrztu, Pierwszej Komunii, zawarcia związku małżeńskiego.

Oprócz mszy Wieczystych poprzez nasze biuro można włączyć się także w Msze Święte Rodzinne – w czasie Świąt Bożego Narodzenia, Msze Majowe, kiedy modlimy się w Waszych intencjach przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, Msze Czerwcowe, w których naszą modlitwę i polecone nam intencje zawierzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, Msze Listopadowe – w których modlimy się za powierzonych nam Zmarłych w 30 mszach odprawianych przez cały miesiąc w naszym Domu. Poza tym istnieje możliwość zamówienia indywidualnych, zwykłych intencji mszalnych po uzgodnieniu terminu. Zachęcamy do skorzystania z zaproszenia do wspólnej modlitwy, dziękujemy jednocześnie za Waszą obecność, wsparcie i złożone ofiary.

Aby zamówić mszę wieczystą bądź intencję mszalną zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu tel.: (81) 746 94 95 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16, bądź zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Ofiarę można przesłać przekazem pocztowym na podany adres lub przesłać na konto (podając w opisie cel złożonej ofiary):
Nr: 52 1020 3147 0000 8802 0042 1354
Bank PKO BP SA w Lublinie

Copyright 2019 − Werbiści Lublin − All rights reserved

T-more Studio Reklamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress